Etkinlik ve organizasyon terimleri aynı anlamda kullanılsa da aralarında fark bulunmaktadır. Etkinlik yapacağınız faaliyet demektir. Organizasyon ise; düzenlemektir. Buradan anlayacağımız etkinliği organize edebiliriz. Bizim yaptığımız düğün, festival, doğumgünü etkinlik olurken, bu etkinlikleri oluştururken organizasyon yaparız.

Burada etkinlik firmasının ve çalışanlarının tecrübeleri önemlidir. Tecrübeli bir etkinlik firması ile çalışmak zaman kazandırır, bizi stresten korur. Hızın önemli bir çağda yaşarken zaman kullanımı çok önemli olmakla beraber, doğru kişiler ile doğru yerde olmak önem arz etmektedir.

Birden çok kişi ile uğraşmak, bu işi sürekli yapmayan bir kişi için çok önemli bir stres kaynağıdır. Doğru tedarikçi olduğunu anlamak için de o tedarikçinin en azından bir kez denenmiş olması gerekir. Bir kere yapacağınız bir etkinliği organize ederken, doğru tedarikçiyi bulduğunuzu düşünmek yanılgı olmak ile beraber, riski almak elbetteki etkinliği organize eden kişinin alması gereken bir karardır.

Her etkinliğin kendi özel ihtiyaçları olması ve her etkinlik kendi zaman diliminde değerlendirilmesi gerektiği için sabit bir fiyat listemiz bulunmamaktadır.

Sloganımız olmamızı istediğiniz her yerdeyiz. Bu bağlamda sizin taleplerinize doğru karşılayabilecek her mekan ile çalışabiliriz.

Katılımcı sayısı olarak 8500 kişiye hitap eden bir etkinlik organize ettik. Misafir sayınıza göre etkinliğiniz için doğru çözümleri bulabilecek tecrübeye sahibiz.

Dünya çapında yapılan etkinliklerin yer aldığı dergiler-sosyal medya mecraları- fuarları yakından takip etmekteyiz. Dünya çapındaki fuar ve workshoplarda da yerimizi almaktayız.

Sorularınız için...