Hizmetlerimiz

Image

Fuar Tanıtım Etkinlikleri
HIZMETLER

Hedef kitlenizi etkilemek, var olan müşterileriniz ile ilişkilerinizi geliştirmek veya yeni müşteriler elde etmek için katılacağınız fuar çalışmalarınızda; ürününüzü ve firmanızı en iyi şekilde tanıtmak, teşhir etmek için kurumsal çözümlerimiz ile yanınızdayız.
Image

Mezuniyet
HIZMETLER

İlkokul-lise-üniversite ……
Image

Bebek
HIZMETLER

Dünyaya yeni bir başlangıç, yeni bir hayat, yeni umutlar, daha önce hiç tadılmamış hisler harika bir kutlamayı hak eder.
Image

Personel Temini
HIZMETLER

Sır Event olarak geniş bir personel ağına sahibiz. Etkinlikleriniz için ihtiyacınız olan genç, dinamik, güler yüzlü ve en önemlisi konusunda uzman personel temini için her zaman yanınızdayız.
Image

Takım Oyunları
HIZMETLER

Firma içi iletişimi güçlendirmeye, takım ruhunu canlandırmaya ihtiyacınız varsa takım çalışmaları sizin aradığınız cevaptır.
Image

Yeni Nesil Fotoğraf Çözümleri
HIZMETLER

Image

Atölye Çalışmaları
HIZMETLER

Image

Kurumsal Firma Geceleri
HIZMETLER

Şirket içi toplantı,eğlence aktiviteleri, firma kutlamaları, ödül törenleri, protokol karşılamaları, bayi toplantıları, eğitim organizasyonları gibi etkinliklerinizde size; bilgi ve deneyimlerimizle ekonomik,yaratıcı, kaliteli ve hızlı çözümler üretiyor; insan faktörü ve teknoloji ile birleştirerek hizmetinize sunuyoruz.
Image

Piknik Festival Şenlik
HIZMETLER

Firma, dernek piknikleri, belediye ve üniversite şenlikleri veya festivallerde, misafirlerinizin hoş ve eğlenceli vakit geçirmeleri için, sizlere özel renkli ve yaratıcı organizasyonlarda birlikte hareket ediyor ve sizlere çözüm ortağı oluyoruz.
Image

Doğum günü Organizasyonları
HIZMETLER

Doğum günleriniz için vereceğiniz davetlerde, misafirlerinizin özel olarak dekore edilmiş mekanlarda ağırlanmasından, catering hizmetine; müzik seçimlerinden, animatörlere ve show gruplarına kadar her türlü eğlence ve hazırlıklarda SIR Organizasyon ve ekibi sizin yanınızdadır.
Image

Açılış - Lansman Etkinlikleri
HIZMETLER

Başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye çapında açılış organizasyonlarınız için geniş ekipman yelpazesi ve yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Image

Düğün Organizasyonları
HIZMETLER

Eşsiz, şık ve size özel bir davet için; sizi dinleyen, sizinle beraber hareket eden, isteklerinizi yaratıcı tasarımlar ile kusursuz etkinliklere dönüştüren, unutulmaz davetler tasarlıyoruz.
Sorularınız için...